תוצאות עבור
נועם פורר
תפקיד
סמנכ"ל ניו מדיה וחדשנות
מחלקה
הנהלה

בעל תואר ראשון ותואר שני במדע המדינה ותקשורת מאוניברסיטת תל אביב. מוותיקי הפעילים בניהול מדיה חברתית בישראל, עם ניסיון של 12 שנים בתוכן דיגיטלי, שיווק בניו מדיה ופרסום. תרגל קורסים בתקשורת דיגיטלית וטכנולוגיות מידע באוניברסיטת תל אביב, ומרצה בתחום אסטרטגיה וניו-מדיה. ייעץ בהקמה וניהול פעילות דיגיטל ברשת לעשרות ארגונים, אישי ציבור ופוליטיקאים, וניהל מספר קמפיינים מובילים. מאמין ביצירת חוויות דיגיטל ייחודיות המבוססות על חשיבה אסטרטגית, תובנות ייחודיות ורעיונות גדולים, תוך הסתכלות עד רמת הפיקסל והגולש.

אוהב קשרים עם אנשים, וגם מחשבים. מצד אחד, הייתי רוצה להיוולד בימי יוון העתיקה, להסתובב באגורה ולהפיץ את משנתי (או סתם להכיר אנשים חדשים). מצד שני, אני שמח שנולדתי בעידן בו המחשבים מאפשרים לכל כך הרבה אנשים להכיר. הקשר הראשון שלי עם המחשב היה כשלמדתי לתכנת בשפת בייסיק בכיתה ד’ (פיתחתי משחק מחשב שניסה ללכוד דבורים בצורת כוכבית, בתוך כוורת בצורת סולמית) ומאז דרכינו לא נפרדו.

סמנכ”ל ניו מדיה וחדשנות. חושב איך לשנות את העולם דרך הטכנולוגיה.

סטטוס: נשוי + 4

מוזיקה: מעריץ שרוף של אילנית ואוהב בעיקר מוזיקה ישראלית ישנה וטובה.

קורא: הכל, אבל בעיקר בלוגים ומודעות אבל.

שעות הפנאי (אם יש): מכין סושי ופתיתים.

למה אני במקצוע: כי אני רוצה לשנות, ויודע שאפשר לעשות דברים מדהימים עם הרשתות החברתיות ובכלל עם תחום התקשורת הדיגיטלית. העתיד נמצא במרחב האינטרנטי, ושם גם אנחנו.

החלק שאני מתחיל איתו את היום: RSS.