תוצאות עבור

אודות

חברת בן חורין ואלכסנדרוביץ’ הוקמה בשנת 2008 ומספקת שירותי ייעוץ אסטרטגי-תקשורתי, ניהול משברים, ניהול קמפיינים, דוברות ויחסי ציבור. אנחנו צומחים בקצב מהיר, תוך שמירה על המוניטין שלנו, המבוסס על הערכים – אחריות, אמינות, יוזמה, יצירתיות, חתירה לניצחון ופטריוטיות ישראלית.

החזון שלנו הוא “להגשים באמצעות התקשורת” – להגשים את המטרות של הלקוחות שלנו, שלנו ושל העיתונאים.
פיתחנו את מודל הפעילות התקשורתית מודל הוקטורים © המבוסס על ניתוח זירה ויצירת פעילות המושתתת על כיוון ועוצמה המתאימים למרחב. בעת משבר אנחנו משתמשים במודל “כיבוי שריפה וצמיחה מחודשת” © -עשרה שלבים להתמודדות וצמיחה מתוך משבר.

 

את הצוות, בן למעלה מ-40 אנשי המקצוע המעולים, מובילים איתי בן חורין וטל אלכסנדרוביץ’-שגב. בנוסף לעבודת התקשורת “המסורתית” החברה הינה מובילה בנישת המדיה הדיגטלית, ומנהלת שורת מותגים, ברשתות החברתיות ובשאר אפיקי הניו מדיה. החברה זכתה ב- 22 אריות שואגים, פרס ההצטיינות השנתי של האיגוד הישראלי של יועצי התקשורת והדוברים. בשנת 2021, זכינו בפרס Golden World Awards של איגוד יחסי הציבור הבינלאומי IPRA בתחום ההסברה, על הקמפיין ההסברתי של מכבי שירות בריאות, המלווה ע”י בן חורין אלכסנדרוביץ, במסגרת מבצע החיסונים נגד נגיף קורונה.

אנחנו אוהבים את המקצוע שלנו, אנחנו מתרגשים מהיכולת להשפיע באמצעותו. לאורך השנים, היינו מעורבים במספר קמפיינים, משברים ולקוחות אשר השפיעו על ישראל לטובה-ובכך גאוותנו. 

אנו החברה ההיברידית היחידה בענף, הנותנים מענה מלא לכל צורכי הלקוח, ויודעים להתאים עצמנו לכל פרוייקט-או על ידי הצוות שלנו או בשיתופי פעולה שאנחנו נהנים לעשות עם קולגות.

אנו מציעים ללקוחותינו את מגוון אנשי המקצוע המנוסים בישראל עם התמחויות בעולמות תוכן שונים, יחד עם מגוון מוצרים ושירותים תקשורתיים כך שלכל לקוח אנו תופרים חליפה לפי מידותיו.

אצלנו עובדים בסינרגיה תמידית, משתפים פעולה ומאחדים כוחות בין הצוותים ובין המחלקות – בשיטת עבודה של צוותים מעורבים, בשיתופי פעולה ובישיבות רוחביות – כדי שכל לקוח ירוויח מהידע ומהניסיון הקיימים בחברה כולה.